Chcesz większych mięśni? Postępuj zgodnie z tą pomocną poradą

Więc zdecydowałeś, że chcesz coś zrobić z twoim ciałem i chcesz zbudować mięśnie. Twoje ciało jest bardzo skomplikowaną maszyną i ważne jest, aby znać odpowiednie techniki, aby to osiągnąć. Poniższy artykuł pomoże ci w tym, co musisz wiedzieć.

Genetyka jest jednym z najważniejszych czynników budowania masy mięśniowej. Niewiele można zmienić w swojej wewnętrznej genetyki, która kształtuje twoje ciało, ale możesz poprawić wygląd, stając się bardziej tonalnym. Niektórzy z nas po prostu nie mają ciał, które będą miały duże mięśnie, więc zaakceptuj to i walcz o lepszy ton.

Zaspokój, jeśli chcesz zbudować mięśnie. W przeciwieństwie do tego, co myślisz, spanie to idealny czas, aby mięśnie zaczęły się naprawiać i zaczęły zwiększać masę mięśniową. Jeśli nie uzyskasz odpowiedniego snu i odpoczynku, możesz nie tylko zranić siebie, ale także zrujnować szkolenie, które już ukończyłeś.

Polecane suplementy tutaj: http://ingai.pl/metadrol/ – opinie

Jeśli ćwiczyłeś przez jakiś czas i chcesz zobaczyć wyniki nieco szybciej, pracuj nad dużymi grupami mięśni, takimi jak te w nogach, plecach i klatce piersiowej. Niektóre wspaniałe ćwiczenia dla tych grup to martwy ciąg, przysiady, wyciskanie ławek, zanurzenia i prasy wojskowe.

Aby skutecznie zdobyć mięśnie, ważne jest, aby mieć strategię i plan realizacji tej strategii. Istnieją różne zasoby, które możesz wykorzystać do określenia ćwiczeń siłowych, które Twój plan będzie zawierał. Powinieneś także ustawić harmonogram, który będzie łatwy do naśladowania i nie przytłoczy Cię. Przejrzyj swój plan z profesjonalnym trenerem, aby upewnić się, że może on spełnić Twoje cele.

Spróbuj robić prawdziwe schody zamiast schodów, które ma twoja siłownia. Może to pomóc zmienić perspektywę, którą masz do ćwiczeń, dać dodatkową motywację, spalić więcej tłuszczu i zbudować więcej mięśni. Dodatkowa sceneria może również pomóc w treningu przez dłuższy czas.

Jeśli naprawdę chcesz zacząć zdobywać mięśnie, rozważ zatrudnienie trenera. Trener jest ekspertem i prawdopodobnie był tam, gdzie teraz jesteś. Zapytaj trenera, jakie ćwiczenia są najlepsze, jaką dietę powinieneś i jak często powinieneś być na siłowni. Trenerzy mogą być doskonałym źródłem informacji i motywacji, dzięki czemu można osiągnąć własne cele budowy mięśni.

Aby zbudować mięśnie, pamiętaj, że węglowodany są również bardzo ważne. Dają ci energię potrzebną do przeprowadzenia treningu. Ludzie, którzy angażują się w intensywne codzienne treningi powinni jeść od 2 do 3 gramów węglowodanów na kilogram wagi. Na przykład, jeśli ważysz 180 funtów, musisz jeść od 360 do 540 gramów węglowodanów dziennie.

Podczas ćwiczeń należy zawsze używać obu stóp. Nawet jeśli modne stało się wykonywanie ćwiczeń siłowych z jedną nogą, nie powinieneś tego robić, jeśli nie musisz. Brak obu nóg na ziemi zmusza organizm do równowagi, co odwraca uwagę od mięśni, na których próbujesz się skupić.

Jeśli chcesz zbudować mięśnie, najważniejszą rzeczą do zrobienia jest rozpoczęcie rotacji. Niemożliwe jest codzienne wykonywanie pracy w tej samej grupie mięśni. Jest to szybki sposób na zrujnowanie pracy, a także szybkie wypalenie się na siłowni.

Jednym z najlepszych sposobów, aby uzyskać białko przekształcone w mięśnie skutecznie jest picie koktajlu proteinowego około pół godziny na godzinę przed rozpoczęciem treningu. Daje to organizmowi czas na wchłonięcie białka, a następnie może go użyć natychmiast, aby rozpocząć budowanie nowych mięśni.

Wykorzystaj trening piramidy. Pojedynczy schemat podnoszenia ciężaru nie daje wyników na zawsze. Dlatego powinieneś próbować piramidować swoją wagę, używając cięższych ciężarów w każdym zestawie. Ciężkie zestawy pozwalają na budowanie siły, a średnie ciężary maksymalizują wzrost mięśni. Pozwala to uzyskać zarówno siłę, jak i rozmiar w jednym treningu.

Aby zbudować muskulaturę, ważne jest, aby właściwie napędzać organizm. Picie koktajlu proteinowego zawierającego niezbędne witaminy to świetny sposób na dostarczenie organizmowi składników odżywczych potrzebnych do naprawy rozdartych włókien mięśniowych i ostatecznie zbudowania większych mięśni, których pragniesz.

Użyj ćwiczeń złożonych, aby efektywniej dodawać masy do mięśni. Ćwiczenia, które są skierowane do pojedynczej grupy mięśniowej, są w porządku później, ale kiedy próbujesz zwiększyć objętość, najlepiej uderzać w tyle grup mięśni, jak możesz jednocześnie. Podciąganie, podciąganie się, przysiady, martwy ciąg i wyciskanie na ławce to świetne ćwiczenia, które działają na kilka grup mięśniowych.

Uważaj na różne typy ćwiczeń, które wypróbujesz, ponieważ niektóre z nich nie są pomocne w zwiększeniu wagi. Możliwe jest utrzymanie urazu poprzez wykonywanie ruchów szyi, rozszczepiania i spadków, ponieważ mogą one stawać w niepewnych pozycjach. Ciężkie ładunki są bardziej odpowiednie do dużych ćwiczeń, takich jak prasy, przysiady.