Wybieramy kredyt hipoteczny

Zanim wybierzemy jeden z banków, który oferuje nam kredyt hipoteczny trzeba sprawdzić kilka, a nawet kilkadziesiąt ofert. Wtedy wiemy, jaka jest sytuacja z bankami i na co konkretnie można liczyć.

Ma to przecież bardzo duże znaczenie, bo niższe oprocentowanie czy prowizja oznaczają dla nas bardzo duże zyski. Kredyt hipoteczny to bardzo długie zobowiązanie, czyli wystarczy ułamek procenta w skali miesiąca żeby przez trzydzieści lat uzbierała się z tego bardzo duża suma. Jeśli nie chcemy tracić czasu na szukanie ofert w różnych bankach to można zgłosić się do doradcy finansowego. To będzie osoba, która w swojej ofercie ma już wiele kredytów hipotecznych z różnych banków. Szybka analiza pozowali nam wybrać to, co najlepsze, bo taka osoba jest bezstronna. Przedstawia nam taką ofertę, jaka dla nas jest korzystna.

Sami możemy takiej umowy kredytowej nie podpisać, bo doradca finansowy będzie nam również doradzał. Negocjowanie umowy jest bardzo trudne, ale doradca się na tym zna. Jest to szanowana osoba i banki się z taką osobą liczą. My polegając na jego wiedzy ułatwiamy sobie zadanie i dzięki temu na pewno wybierzemy taki kredyt hipoteczny, który jest dla nas najkorzystniejszy.

Doradca finansowy pomoże każdemu

Wystarczy jedna wizyta żebyśmy wiedzieli czy mamy szanse na kredyt czy nie. Jeśli mamy to czy taka suma nas satysfakcjonuje. Nieruchomości w Polsce są bardzo drogie, dlatego nie zawsze zarabiamy na tyle dużo żeby można było to wszystko, co nas interesuje kupić. Doradca finansowy na wstępie robi wyliczenie i jeśli widzi, że są jakieś szanse to wtedy będzie rozsyłał do banków wnioski. Kolejny etap to sprawdzanie umowy i dokładne jej czytanie. Można negocjować zapisy umowy i dalej czekać, co na to odpowiedni bank. Ofertę doradcy finansowego znajdziemy na http://1ekspert.pl/oferta/kredyt-hipoteczny/ i jeśli się do niego zgłosimy to na pewno nam pomoże. Jest to osoba, która robi wszystko żeby klient był zadowolony. My na pewno też będziemy, dlatego nie ma, co czekać tylko szybko trzeba do niego pójść.